T.C. Sayıştay Başkanlığı Uluslararası İşletme, Ekonomi ve Pazarlama Topluluğunun (IBEMS) İstanbul’da organize ettiği “Dünyadaki Son Gelişmeler Çerçevesinde Sosyal Bilimler” konulu uluslararası kongrede, 18-19 Nisan 2019 tarihlerinde “Denetimin Katma Değerinin Ölçülmesinde Güncel Yaklaşımlar ve Zorluklar” konulu bir panel düzenleyecektir.
Panele ilişkin Detaylı Panel Programı ekte bilgilerinize sunulmuştur.  Panele ve konaklamaya ilişkin güncel bilgilere tr.ibems.org adresinde yer alan "Denetim Konulu Panel" başlığından ulaşabilirsiniz.
Katılım ücretsiz olup, Sürekli Eğitim Tebliği kapsamında katılımcılara Temel Mesleki Konulardan kredi verilecektir.

Lütfen Kayıt işleminizi http://tr.ibems.org/Skayit.aspx adresinde yer alan kayıt formunu doldurarak  tamamlayınız. Panele olan yoğun ilginizden dolayı şimdiden teşekkür eder,  kayıt son tarihini 12 Nisan 2019 olarak güncellediğimizi bildirmek isteriz.

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.
 
İyi çalışmalar dilerim,
 
Berna DİNÇ  
Avrupa Sayıştaylar Birliği (EUROSAI) Başkanlık Grubu Başkanı
T.C. Sayıştay Başkanlığı
+90 312 295 2750, +90 538 053 1785  
 
 
Panelimize katılım ücretsiz olup, Bağımsız Denetçiler İçin Sürekli Eğitim Tebliğinin düzenlemeleri kapsamında, konuşmacı olanlar için 5 kredi, katılımcılara katıldıkları her bir gün için 2 kredi olarak değerlendirilecektir.